Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.plSzanowni Państwo


Nasza Oliwcia urodziła się 22.05.1998 roku w siódmym miesiącu ciąży ważąc 1600 gramów, wskutek urazu okołoporodowego i wcześniactwa jest dzieckiem chorym na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Oliwka jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów i rehabilitantów. Obecnie chodzi do V klasy Szkoły Podstawowej i jest bardzo mądrą i pogodną dziewczynką. W rozwoju umysłowym dogoniła rówieśników, niestety nie chodzi samodzielnie i jej koordynacja wzrokowo-ruchowa jest zaburzona. Porusza się przy pomocy balkonika i wózka inwalidzkiego. Nasza córeczka walczy z nieuleczalną chorobą. Nie pokona jej w 100%, ale dzięki intensywnej i kosztownej rehabilitacji, terapii zajęciowej, hipoterapii może w znacznym stopniu złagodzić jej objawy. Oliwia dużo osiągnęła dzięki własnej pracy oraz pomocy wszystkich, którzy ją otaczają.

Jeśli chcesz dołączyć do tego grona i sprawić aby jej życie stało się piękniejsze i radośniejsze możesz:
1)wypełnić swoje zeznanie podatkowe przeznaczając 1%

"na leczenie Oliwii Wtulich (1850)"

2)dokonać w dowolnym dla Ciebie momencie przelewu ze środków własnych na konto:

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
ul. ŁOMIAŃSKA 5, 01-685 WARSZAWA

nr konta 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

z dopiskiem: "darowizna na leczenie i rehabilitację Oliwii Wtulich"

Wierzymy, że dzięki Twojej pomocy rehabilitacja pomoże Oliwce w lepszym rozwoju. W imieniu swoim i Naszej córeczki za każdą choćby najmniejszą sumę z góry bardzo dziękujemy.